Soustředění

Pravidelně pořádáme víkendová a letní soustředění.

Informace k víkendovým soustředěním zveřejňujeme na Facebooku skupiny KST Silueta Praha. Všechna soustředění jsou otevřená i párům z jiných tanečních klubů.

—————————————————————————-

Silueta LETNÍ CAMP 2023!

Kategorie děti, junioři a mládež

Pozvánka na Letní taneční soustředění dětí, juniorů a mládeže LETOS NOVĚ! Včetně taneční výuky v angličtině

Domov mládeže VOŠ a SOŠ Březnice, Rožmitálská 340

v termínu 6. 8.  – 12. 8. 2023

ve spolupráci se SVČ Všenory jsme se rozhodli zatraktivnit výukový program letního soustředění dětí a juniorů, které pořádá Klub sportovního tance Silueta Praha, z. s. ve dnech 6. 8. – 12. 8. 2023.  Že je dnes nezbytností se co nejvíce zdokonalovat v angličtině, není třeba zdůrazňovat. A protože mezi lektory máme i učitele angličtiny, rozhodli jsme se zpestřit výuku tak, že bude vedena v angličtině i češtině. Věřím, že to i naše tanečníky bude bavit a hlavně se posune i jejich jazyková vybavenost. Jinak i všichni ostatní lektoři ovládají angličtinu dobře, protože v mezinárodním tanečním světě je používání angličtiny samozřejmostí.

Nejprve začneme popisem částí těla v Aj a základními tanečními pojmy. Při seminářích se zaměříme na názvy variací v angličtině. Pokud se budou vaše děti věnovat soutěžnímu tanci i nadále, mohou se účastnit soutěží v zahraničí, budou mít zahraniční lektory a budou muset automaticky přepínat z češtiny do angličtiny nejen co se týká porozumění, ale i aktivního vyjadřování se.

Na úhradu zvýšených nákladů na výuku na tanečním soustředění využijeme finance z projektu ESF – OP JAK, do kterého je SVČ Všenory zapojena. Cena pro vás zůstane dle původní nabídky.

Na letošní rok se nám podařilo zajistit mimořádně pěkný prostor. V jednom areálu zde budeme mít ubytování (ve čtyřlůžkových pokojích), velkou tělocvičnu, další taneční sál i jídelnu. Využívat budeme i vnitroblok se sportovním hřištěm.

Kurzovné je třeba zaplatit příkazem k úhradě na účet KST Silueta Praha, z.s., č.ú. 2160182902/5500, celková částka bude činit 6 400,- Kč, pro děti do 10 let 6 200,- Kč. Jako variabilní symbol uveďte rodné číslo Vašeho dítěte. Můžete platit nejprve zálohu

3 000,- Kč do 20. dubna, doplatek do 20. června.

Pobyt začíná v neděli 6. srpna 2023. Nástup bude přímo do místa pobytu, tj. Domova mládeže, je od 17.00 do 18.00 hodin!!! Jako první jídlo bude večeře, poté se přesuneme do tělocvičny.

Přijímat děti bude hlavní vedoucí soustředění Mgr. Vladimíra Šimáčková. Té předáte – v obálce nadepsané jménem dítěte:

– potvrzení o bezinfekčnosti, ne starší tří dnů (formulář najdete na našich stránkách http://www.kstsiluetapraha.cz/

– průkaz zdr. pojišťovny (kopie stačí)

– potvrzení dět. lékaře o způsobilosti zúčastnit se sportovního soustředění (může být i s platností na 2 roky –na ŠvP)

– dostatečné množství léků (pokud dítě nějaké bere), řádně podepsané, včetně rozpisu

– 300 Kč na výlet (vstupy a doprava) – není to kapesné!

Chcete-li, vybavte děti přiměřeným kapesným (doporučuji maximálně 300 Kč).

Poté, co budou děti přijaty hlavní vedoucí soustředění, budou ostatními vedoucími ubytovány a začne jim program soustředění. Program soustředění bude již tradiční – po rozcvičce dopolední taneční blok, polední pauza, odpolední blok, večer practise, samozřejmě budeme zařazovat i oddechové aktivity, půldenní výlet atd.

V polední pauze bude prostor pro individuální lekce. Požadavky na individuální lekce (počet lekcí) doplňte do přihlášky.

Pobyt končí v sobotu 12. srpna 2023. Děti je potřeba vyzvednout mezi 16.30 a 17.30 hodinou. Pravděpodobně vás pozveme na závěrečný program cca od 14 hodin, kde vám zatančíme něco z toho, co se děti naučí a proběhne vyhlášení soutěže, která bude probíhat napříč soustředěním.

Na webu www.kstsiluetapraha.cz najdete seznam doporučených věcí, berte ho jako orientační a děti vybavte dle svého uvážení. Nedávejte dětem drahé oblečení. Podobně prosím zvažte i jiné cenné věci, jako např. různé přehrávače, digitální hry, notebooky, tablety atd. V žádném případě nemůžeme za tyto věci  ručit.

Nutné je, abyste děti vybavili dobrou sportovní obuví na výlet i na sportovní aktivity na hřišti.

Pokud dáte s sebou dětem mobilní telefon, bude v úschově u lektorů (týká se dětí do 8 let). V určenou dobu si děti mohou zavolat. Starším dětem telefony necháme, dejte jim raději nějaký levnější přístroj, ztrátu mobilu nemůžeme hradit.

U vedoucích bude k dispozici pro nutné případy telefon – 604 281 969, na který též můžete volat.

Povlečení je zajištěno, ručníky musí mít děti vlastní.

Stravování je zabezpečeno v souladu s předpisy pro dětskou rekreaci. Protože děti budou mít zvýšenou fyzickou zátěž, dejte jim prosím s sebou magnezium v šumivých tabletách jako ochranu proti svalovým křečím.

V žádném případě neposílejte dětem balíčky s jídlem!!!  Stravování je zabezpečeno v dostatečném množství.

Adresa pro korespondenci: Domov mládeže VOŠ a SOŠ Březnice

KST Silueta Praha + jméno dítěte

  Rožmitálská 340

  262 72 Březnice

Jakékoli dotazy ráda zodpovím na tel. 604 281 969 odpoledne nebo večer, příp. e-mailem na kstsiluetapraha@seznam.cz.

Prosím o vyplnění závazné přihlášky na soustředění do 20. dubna a zaslání e-mailem nebo předání lektorům.

Věřím, že se našim malým tanečníkům bude na soustředění bude líbit jako každý rok, hodně se naučí a užijí si spoustu legrace!

Za KST Silueta Praha, o.p.s. a všechny lektory podílející se na přípravě soustředění

V Praze, zaktualizováno 25. 4. 2023

Mgr. Vladimíra Šimáčková, hlavní vedoucí soustředění

Těšíme se na Vás!

——————————————————————————————————-

Prosím požadavky na individuální lekce nahlaste předem (trenéři Siluety: Š. Dostál, V Lišková, M. Mládek) přes  email kstsiluetapraha@gmail.com

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte

Souhlas_s_osetrenim a bezinfekčnost

Seznam-doporucenych-veci